RC12KT3K30
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RC12KT3K30 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RC12KT3K30
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 3.3K OHM 1/2W 10% AXIAL
Arkusze danych: 1.RC12KT3K30.pdf2.RC12KT3K30.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RC12KT3K30
Part Number RC12KT3K30 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 3.3K OHM 1/2W 10% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 491721 pcs Arkusz danych 1.RC12KT3K30.pdf2.RC12KT3K30.pdf
Tolerancja ±10% Współczynnik temperaturowy -
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.142" Dia x 0.374" L (3.60mm x 9.50mm)
Seria RC Tryb panel 3.3 kOhms
Moc (W) 0.5W, 1/2W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial Inne nazwy RC 1/2 3.3K 10% R