RC12KT27K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RC12KT27K0 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RC12KT27K0
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 27K OHM 1/2W 10% AXIAL
Arkusze danych: 1.RC12KT27K0.pdf2.RC12KT27K0.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RC12KT27K0
Part Number RC12KT27K0 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 27K OHM 1/2W 10% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 486354 pcs Arkusz danych 1.RC12KT27K0.pdf2.RC12KT27K0.pdf
Tolerancja ±10% Współczynnik temperaturowy -
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.142" Dia x 0.374" L (3.60mm x 9.50mm)
Seria RC Tryb panel 27 kOhms
Moc (W) 0.5W, 1/2W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial Inne nazwy RC 1/2 27K 10% R