RC12JT75R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RC12JT75R0 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RC12JT75R0
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 75 OHM 1/2W 5% AXIAL
Arkusze danych: 1.RC12JT75R0.pdf2.RC12JT75R0.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RC12JT75R0
Part Number RC12JT75R0 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 75 OHM 1/2W 5% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 441793 pcs Arkusz danych 1.RC12JT75R0.pdf2.RC12JT75R0.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy -
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.142" Dia x 0.374" L (3.60mm x 9.50mm)
Seria RC Tryb panel 75 Ohms
Moc (W) 0.5W, 1/2W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial Inne nazwy RC 1/2 75 5% R