RC12JT3M90
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RC12JT3M90 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RC12JT3M90
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 3.9M OHM 1/2W 5% AXIAL
Arkusze danych: 1.RC12JT3M90.pdf2.RC12JT3M90.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RC12JT3M90
Part Number RC12JT3M90 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 3.9M OHM 1/2W 5% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 501953 pcs Arkusz danych 1.RC12JT3M90.pdf2.RC12JT3M90.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy -
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.142" Dia x 0.374" L (3.60mm x 9.50mm)
Seria RC Tryb panel 3.9 MOhms
Moc (W) 0.5W, 1/2W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial Inne nazwy RC 1/2 3.9M 5% R