RAVF168DJT47R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RAVF168DJT47R0 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RAVF168DJT47R0
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES ARRAY 8 RES 47 OHM 1506
Arkusze danych: RAVF168DJT47R0.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RAVF168DJT47R0
Part Number RAVF168DJT47R0 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES ARRAY 8 RES 47 OHM 1506 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1708998 pcs Arkusz danych RAVF168DJT47R0.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.157" L x 0.063" W (4.00mm x 1.60mm)
Seria RAVF Resistor-Ratio-Drift -
Współczynnik dopasowania rezystora - Oporność (Ohm) 47
Moc na element 62.5mW Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 1506, Convex, Long Side Terminals temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Liczba rezystorów 8 Ilość Pins 16
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.020" (0.50mm) szczegółowy opis 47 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1506, Convex, Long Side Terminals