RAVF164DJT56R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RAVF164DJT56R0 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RAVF164DJT56R0
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES ARRAY 4 RES 56 OHM 1206
Arkusze danych: 1.RAVF164DJT56R0.pdf2.RAVF164DJT56R0.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RAVF164DJT56R0
Part Number RAVF164DJT56R0 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES ARRAY 4 RES 56 OHM 1206 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4641084 pcs Arkusz danych 1.RAVF164DJT56R0.pdf2.RAVF164DJT56R0.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Seria RAVF Resistor-Ratio-Drift -
Współczynnik dopasowania rezystora - Oporność (Ohm) 56
Moc na element 62.5mW Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals Inne nazwy RAV 164D 56 5% R