RAVF164DJT20R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RAVF164DJT20R0 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RAVF164DJT20R0
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES ARRAY 4 RES 20 OHM 1206
Arkusze danych: 1.RAVF164DJT20R0.pdf2.RAVF164DJT20R0.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RAVF164DJT20R0
Part Number RAVF164DJT20R0 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES ARRAY 4 RES 20 OHM 1206 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5037006 pcs Arkusz danych 1.RAVF164DJT20R0.pdf2.RAVF164DJT20R0.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Seria RAVF Resistor-Ratio-Drift -
Współczynnik dopasowania rezystora - Oporność (Ohm) 20
Moc na element 62.5mW Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals Inne nazwy RAVF 164D 20 5% R
RAVF164DJT20R0TR
temperatura robocza -55°C ~ 155°C Liczba rezystorów 4
Ilość Pins 8 Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 22 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.024" (0.60mm)
szczegółowy opis 20 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals Rodzaj obwodu Isolated