RAVF102DJT510R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RAVF102DJT510R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RAVF102DJT510R
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES ARRAY 2 RES 510 OHM 0404
Arkusze danych: 1.RAVF102DJT510R.pdf2.RAVF102DJT510R.pdf
10000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RAVF102DJT510R
Part Number RAVF102DJT510R Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES ARRAY 2 RES 510 OHM 0404 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 3384853 pcs Arkusz danych 1.RAVF102DJT510R.pdf2.RAVF102DJT510R.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.039" L x 0.039" W (1.00mm x 1.00mm)
Seria RAVF Resistor-Ratio-Drift -
Współczynnik dopasowania rezystora - Oporność (Ohm) 510
Moc na element 62.5mW Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 0404 (1010 Metric), Convex Inne nazwy RAV 102D 510 5% R