RACF648RJT30K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RACF648RJT30K0 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RACF648RJT30K0
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES ARRAY 8 RES 30K OHM 2512
Arkusze danych: 1.RACF648RJT30K0.pdf2.RACF648RJT30K0.pdf
4000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RACF648RJT30K0
Part Number RACF648RJT30K0 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES ARRAY 8 RES 30K OHM 2512 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 605536 pcs Arkusz danych 1.RACF648RJT30K0.pdf2.RACF648RJT30K0.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.252" L x 0.122" W (6.40mm x 3.10mm)
Seria RACF Resistor-Ratio-Drift -
Współczynnik dopasowania rezystora - Oporność (Ohm) 30k
Moc na element 62.5mW Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 2512 (6432 Metric), Concave, Long Side Terminals Inne nazwy RAC 648R 30K 5% R