RACF164DJT75R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RACF164DJT75R0 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RACF164DJT75R0
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES ARRAY 4 RES 75 OHM 1206
Arkusze danych: 1.RACF164DJT75R0.pdf2.RACF164DJT75R0.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RACF164DJT75R0
Part Number RACF164DJT75R0 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES ARRAY 4 RES 75 OHM 1206 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 3376371 pcs Arkusz danych 1.RACF164DJT75R0.pdf2.RACF164DJT75R0.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Seria RACF Resistor-Ratio-Drift -
Współczynnik dopasowania rezystora - Oporność (Ohm) 75
Moc na element 62.5mW Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals Inne nazwy RAC 164D 75 5% R