RACF104DJT15K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RACF104DJT15K0
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES ARRAY 4 RES 15K OHM 0804
Arkusze danych: RACF104DJT15K0.pdf
10000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RACF104DJT15K0
Part Number RACF104DJT15K0 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES ARRAY 4 RES 15K OHM 0804 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 3380322 pcs Arkusz danych RACF104DJT15K0.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 0804 Rozmiar / Wymiar 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
Seria RACF Resistor-Ratio-Drift -
Współczynnik dopasowania rezystora - Oporność (Ohm) 15k
Moc na element 62.5mW Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 0804, Concave, Long Side Terminals temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Liczba rezystorów 4 Ilość Pins 8
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.020" (0.50mm) szczegółowy opis 15k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0804, Concave, Long Side Terminals