PRNF14FTD1K21
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
PRNF14FTD1K21 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: PRNF14FTD1K21
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 1.21K OHM 1/4W 1% AXIAL
Arkusze danych: 1.PRNF14FTD1K21.pdf2.PRNF14FTD1K21.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje PRNF14FTD1K21
Part Number PRNF14FTD1K21 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 1.21K OHM 1/4W 1% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4184584 pcs Arkusz danych 1.PRNF14FTD1K21.pdf2.PRNF14FTD1K21.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Seria RNF Tryb panel 1.21 kOhms
Moc (W) 0.25W, 1/4W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial, Radial Bend Inne nazwy PRN 1/4 T1 1.21K 1% P