PRNF14FTD12K7
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
PRNF14FTD12K7 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: PRNF14FTD12K7
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 12.7K OHM 1/4W 1% AXIAL
Arkusze danych: 1.PRNF14FTD12K7.pdf2.PRNF14FTD12K7.pdf
2500 pcs
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje PRNF14FTD12K7
Part Number PRNF14FTD12K7 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 12.7K OHM 1/4W 1% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5193875 pcs Arkusz danych 1.PRNF14FTD12K7.pdf2.PRNF14FTD12K7.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Seria RNF Tryb panel 12.7 kOhms
Moc (W) 0.25W, 1/4W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial, Radial Bend Inne nazwy PRNF14FTD12K7-ND
PRNF14FTD12K7TR
temperatura robocza -55°C ~ 155°C Liczba zakończeń 2
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy Flame Retardant Coating, Safety Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 12.7 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial, Radial Bend Flame Retardant Coating, Safety Metal Film Kompozycja Metal Film