PCFM12JT4K70
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
PCFM12JT4K70 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: PCFM12JT4K70
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES CARBON 4.7K OHM 1/2W 5%
Arkusze danych: 1.PCFM12JT4K70.pdf2.PCFM12JT4K70.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje PCFM12JT4K70
Part Number PCFM12JT4K70 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES CARBON 4.7K OHM 1/2W 5% Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5229587 pcs Arkusz danych 1.PCFM12JT4K70.pdf2.PCFM12JT4K70.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy 0/ -400ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.091" Dia x 0.256" L (2.30mm x 6.50mm)
Seria CFM Tryb panel 4.7 kOhms
Moc (W) 0.5W, 1/2W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial Inne nazwy PCFM 1/2 4.7K 5% P