PCF14JT75K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
PCF14JT75K0 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: PCF14JT75K0
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 75K OHM 1/4W 5% AXIAL
Arkusze danych: 1.PCF14JT75K0.pdf2.PCF14JT75K0.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje PCF14JT75K0
Part Number PCF14JT75K0 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 75K OHM 1/4W 5% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5144183 pcs Arkusz danych 1.PCF14JT75K0.pdf2.PCF14JT75K0.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy 0/ -500ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Panasert Rozmiar / Wymiar 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
Seria CF Tryb panel 75 kOhms
Moc (W) 0.25W, 1/4W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial, Radial Bend Inne nazwy PCF 1/4 75K 5% P