PCF14JT5K10
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
PCF14JT5K10 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: PCF14JT5K10
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 5.1K OHM 1/4W 5% AXIAL
Arkusze danych: 1.PCF14JT5K10.pdf2.PCF14JT5K10.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje PCF14JT5K10
Part Number PCF14JT5K10 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 5.1K OHM 1/4W 5% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5224057 pcs Arkusz danych 1.PCF14JT5K10.pdf2.PCF14JT5K10.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy 0/ -400ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Panasert Rozmiar / Wymiar 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
Seria CF Tryb panel 5.1 kOhms
Moc (W) 0.25W, 1/4W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial, Radial Bend Inne nazwy PCF 1/4 5.1K 5% P