PCF14JT1M50
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
PCF14JT1M50 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: PCF14JT1M50
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 1.5M OHM 1/4W 5% AXIAL
Arkusze danych: 1.PCF14JT1M50.pdf2.PCF14JT1M50.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje PCF14JT1M50
Part Number PCF14JT1M50 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 1.5M OHM 1/4W 5% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5036330 pcs Arkusz danych 1.PCF14JT1M50.pdf2.PCF14JT1M50.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy 0/ -1500ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Panasert Rozmiar / Wymiar 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
Seria CF Tryb panel 1.5 MOhms
Moc (W) 0.25W, 1/4W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial, Radial Bend Inne nazwy PCF 1/4 1.5M 5% P