MVM5JB4K30
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MVM5JB4K30
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 4.3K OHM 5W 5% CERAMIC VERT
Arkusze danych: 1.MVM5JB4K30.pdf2.MVM5JB4K30.pdf
1500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MVM5JB4K30
Part Number MVM5JB4K30 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 4.3K OHM 5W 5% CERAMIC VERT Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 494485 pcs Arkusz danych 1.MVM5JB4K30.pdf2.MVM5JB4K30.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.512" L x 0.374" W (13.00mm x 9.50mm)
Seria MVM Tryb panel 4.3 kOhms
Moc (W) 5W Opakowania Bulk
Package / Case Radial Inne nazwy MVM 5 4.3K 5% B