MVM10JB30K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MVM10JB30K0
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 30K OHM 10W 5% RADIAL
Arkusze danych: MVM10JB30K0.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MVM10JB30K0
Part Number MVM10JB30K0 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 30K OHM 10W 5% RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 219023 pcs Arkusz danych MVM10JB30K0.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Radial Lead Rozmiar / Wymiar 0.630" L x 0.472" W (16.00mm x 12.00mm)
Seria MVM Tryb panel 30 kOhms
Moc (W) 10W Opakowania Bulk
Package / Case Radial temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 1.417" (36.00mm) cechy Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 30 kOhms ±5% 10W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Metal Oxide Film