MR3FT30L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
MR3FT30L0 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MR3FT30L0
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 0.03 OHM 3W 1% AXIAL
Arkusze danych: 1.MR3FT30L0.pdf2.MR3FT30L0.pdf
750 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MR3FT30L0
Part Number MR3FT30L0 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 0.03 OHM 3W 1% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 118140 pcs Arkusz danych 1.MR3FT30L0.pdf2.MR3FT30L0.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy -
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.205" Dia x 0.560" L (5.21mm x 14.22mm)
Seria MR Tryb panel 30 mOhms
Moc (W) 3W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial Inne nazwy MR 3 0.03 1% R