MR1JT22L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MR1JT22L0
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 0.022 OHM 1W 5% AXIAL
Arkusze danych: MR1JT22L0.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MR1JT22L0
Part Number MR1JT22L0 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 0.022 OHM 1W 5% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 151377 pcs Arkusz danych MR1JT22L0.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy -
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.135" Dia x 0.385" L (3.43mm x 9.78mm)
Seria MR Tryb panel 22 mOhms
Moc (W) 1W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial temperatura robocza -55°C ~ 275°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive, Non-Magnetic
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 22 mOhms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive, Non-Magnetic Metal Foil