MPR5JBR330
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MPR5JBR330
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 0.33 OHM 5W 5% RADIAL
Arkusze danych: MPR5JBR330.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MPR5JBR330
Part Number MPR5JBR330 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 0.33 OHM 5W 5% RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 244063 pcs Arkusz danych MPR5JBR330.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±350ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.551" L x 0.197" W (14.00mm x 5.00mm)
Seria MPR Tryb panel 330 mOhms
Moc (W) 5W Opakowania Bulk
Package / Case Radial temperatura robocza -55°C ~ 275°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.748" (19.00mm) cechy Flame Proof, Safety
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 330 mOhms ±5% 5W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Metal Film