MLFM1FTC10K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MLFM1FTC10K0
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 10K OHM 1% 1W MELF 0207
Arkusze danych: MLFM1FTC10K0.pdf
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MLFM1FTC10K0
Part Number MLFM1FTC10K0 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 10K OHM 1% 1W MELF 0207 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 873896 pcs Arkusz danych MLFM1FTC10K0.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±50ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 0207 Rozmiar / Wymiar 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Seria MLFM Tryb panel 10 kOhms
Moc (W) 1W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case MELF, 0207 temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy -
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 10 kOhms ±1% 1W Chip Resistor MELF, 0207 Thin Film