MGM3JT100M
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MGM3JT100M
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 100M OHM 3W 5% AXIAL
Arkusze danych: MGM3JT100M.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MGM3JT100M
Part Number MGM3JT100M Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 100M OHM 3W 5% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 222435 pcs Arkusz danych MGM3JT100M.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm)
Seria MGM Tryb panel 100 MOhms
Moc (W) 3W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial temperatura robocza -55°C ~ 175°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy Flame Retardant Coating, High Voltage, Moisture Resistant, Safety
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 100 MOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Moisture Resistant, Safety Metal Film