MGM2JA51K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MGM2JA51K0
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 51K OHM 2W 5% AXIAL
Arkusze danych: MGM2JA51K0.pdf
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MGM2JA51K0
Part Number MGM2JA51K0 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 51K OHM 2W 5% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 527873 pcs Arkusz danych MGM2JA51K0.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.177" Dia x 0.453" L (4.50mm x 11.50mm)
Seria MGM Tryb panel 51 kOhms
Moc (W) 2W Opakowania Tape & Box (TB)
Package / Case Axial temperatura robocza -55°C ~ 175°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy Flame Retardant Coating, High Voltage, Moisture Resistant, Safety
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 51 kOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Moisture Resistant, Safety Metal Film