MG14JT1M20
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MG14JT1M20
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 1.2M OHM 1/4W 5% AXIAL
Arkusze danych: MG14JT1M20.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MG14JT1M20
Part Number MG14JT1M20 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 1.2M OHM 1/4W 5% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1160058 pcs Arkusz danych MG14JT1M20.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.091" Dia x 0.248" L (2.30mm x 6.30mm)
Seria MG Tryb panel 1.2 MOhms
Moc (W) 0.25W, 1/4W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial temperatura robocza -55°C ~ 175°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy Flame Retardant Coating, High Voltage, Moisture Resistant, Safety
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 1.2 MOhms ±5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Moisture Resistant, Safety Metal Film