MCB5JB5K60
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MCB5JB5K60
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 5.6K OHM 5W 5% AXIAL
Arkusze danych: MCB5JB5K60.pdf
750 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MCB5JB5K60
Part Number MCB5JB5K60 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 5.6K OHM 5W 5% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 486088 pcs Arkusz danych MCB5JB5K60.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.866" L x 0.374" W (22.00mm x 9.50mm)
Seria MCB Tryb panel 5.6 kOhms
Moc (W) 5W Opakowania Bulk
Package / Case Axial temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 5.6 kOhms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Metal Oxide Film