KAL50JB33R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
KAL50JB33R0 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: KAL50JB33R0
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES CHAS MNT 33 OHM 5% 50W
Arkusze danych: 1.KAL50JB33R0.pdf2.KAL50JB33R0.pdf
250 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje KAL50JB33R0
Part Number KAL50JB33R0 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES CHAS MNT 33 OHM 5% 50W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 48158 pcs Arkusz danych 1.KAL50JB33R0.pdf2.KAL50JB33R0.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±30ppm/°C
Rozmiar / Wymiar 1.968" L x 1.140" W (49.99mm x 28.96mm) Seria KAL
Tryb panel 33 Ohms Moc (W) 50W
Opakowania Bulk Package / Case Axial, Box
temperatura robocza -55°C ~ 275°C element mocowania Flanges
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks
Lead Style Solder Lugs Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.641" (16.28mm) cechy Moisture Resistant
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 33 Ohms ±5% 50W Wirewound Chassis Mount Resistor