KAL50FB10R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
KAL50FB10R0 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: KAL50FB10R0
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES CHAS MNT 10 OHM 1% 50W
Arkusze danych: 1.KAL50FB10R0.pdf2.KAL50FB10R0.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje KAL50FB10R0
Part Number KAL50FB10R0 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES CHAS MNT 10 OHM 1% 50W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 67026 pcs Arkusz danych 1.KAL50FB10R0.pdf2.KAL50FB10R0.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±30ppm/°C
Rozmiar / Wymiar 1.968" L x 1.140" W (49.99mm x 28.96mm) Seria KAL
Tryb panel 10 Ohms Moc (W) 50W
Opakowania Bulk Package / Case Axial, Box
Inne nazwy KAL 50 10 1% B