KAL25JB1R00
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
KAL25JB1R00 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: KAL25JB1R00
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES CHAS MNT 1 OHM 5% 25W
Arkusze danych: 1.KAL25JB1R00.pdf2.KAL25JB1R00.pdf
250 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje KAL25JB1R00
Part Number KAL25JB1R00 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES CHAS MNT 1 OHM 5% 25W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 62143 pcs Arkusz danych 1.KAL25JB1R00.pdf2.KAL25JB1R00.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±50ppm/°C
Rozmiar / Wymiar 1.062" L x 1.080" W (26.97mm x 27.43mm) Seria KAL
Tryb panel 1 Ohms Moc (W) 25W
Opakowania Bulk Package / Case Axial, Box
Inne nazwy KAL 25 1 5% B