KAL25FB2R00
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
KAL25FB2R00 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: KAL25FB2R00
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES CHAS MNT 2 OHM 1% 25W
Arkusze danych: 1.KAL25FB2R00.pdf2.KAL25FB2R00.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje KAL25FB2R00
Part Number KAL25FB2R00 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES CHAS MNT 2 OHM 1% 25W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 77699 pcs Arkusz danych 1.KAL25FB2R00.pdf2.KAL25FB2R00.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±50ppm/°C
Rozmiar / Wymiar 1.062" L x 1.080" W (26.97mm x 27.43mm) Seria KAL
Tryb panel 2 Ohms Moc (W) 25W
Opakowania Bulk Package / Case Axial, Box
Inne nazwy KAL 25 2 1% B