KAL250FB25R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: KAL250FB25R0
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES CHAS MNT 25 OHM 1% 250W
Arkusze danych: KAL250FB25R0.pdf
30 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje KAL250FB25R0
Part Number KAL250FB25R0 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES CHAS MNT 25 OHM 1% 250W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4364 pcs Arkusz danych KAL250FB25R0.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±30ppm/°C
Rozmiar / Wymiar 4.498" L x 3.032" W (114.00mm x 77.00mm) Seria KAL
Tryb panel 25 Ohms Moc (W) 250W
Opakowania Bulk Package / Case Axial, Box
temperatura robocza -55°C ~ 275°C element mocowania Flanges
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks
Lead Style Solder Lugs Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 2.224" (56.50mm) cechy Moisture Resistant
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 25 Ohms ±1% 250W Wirewound Chassis Mount Resistor