KAL10FB1R00
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
KAL10FB1R00 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: KAL10FB1R00
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES CHAS MNT 1 OHM 1% 12.5W
Arkusze danych: 1.KAL10FB1R00.pdf2.KAL10FB1R00.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje KAL10FB1R00
Part Number KAL10FB1R00 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES CHAS MNT 1 OHM 1% 12.5W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 84420 pcs Arkusz danych 1.KAL10FB1R00.pdf2.KAL10FB1R00.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±50ppm/°C
Rozmiar / Wymiar 0.750" L x 0.800" W (19.05mm x 20.32mm) Seria KAL
Tryb panel 1 Ohms Moc (W) 12.5W
Opakowania Bulk Package / Case Axial, Box
Inne nazwy KAL 10 1 1% B