HVCB2512KKL100M
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
HVCB2512KKL100M Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: HVCB2512KKL100M
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 100M OHM 10% 2W 2512
Arkusze danych: 1.HVCB2512KKL100M.pdf2.HVCB2512KKL100M.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje HVCB2512KKL100M
Part Number HVCB2512KKL100M Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 100M OHM 10% 2W 2512 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 43878 pcs Arkusz danych 1.HVCB2512KKL100M.pdf2.HVCB2512KKL100M.pdf
Tolerancja ±10% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 2512 Rozmiar / Wymiar 0.250" L x 0.125" W (6.35mm x 3.18mm)
Seria HVC Tryb panel 100 MOhms
Moc (W) 2W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 2512 (6432 Metric) Inne nazwy HVCB 2512 T0 100M 10% I