HVCB2512JTL100M
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: HVCB2512JTL100M
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 100M OHM 5% 2W 2512
Arkusze danych: 1.HVCB2512JTL100M.pdf2.HVCB2512JTL100M.pdf
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje HVCB2512JTL100M
Part Number HVCB2512JTL100M Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 100M OHM 5% 2W 2512 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 51411 pcs Arkusz danych 1.HVCB2512JTL100M.pdf2.HVCB2512JTL100M.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 2512 Rozmiar / Wymiar 0.250" L x 0.125" W (6.35mm x 3.18mm)
Seria HVC Tryb panel 100 MOhms
Moc (W) 2W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 2512 (6432 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 150°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.030" (0.76mm) cechy High Voltage, Pulse Withstanding
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 100 MOhms ±5% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) High Voltage, Pulse Withstanding Thick Film