HVCB2512BDC125K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
HVCB2512BDC125K Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: HVCB2512BDC125K
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 125K OHM 0.1% 2W 2512
Arkusze danych: 1.HVCB2512BDC125K.pdf2.HVCB2512BDC125K.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje HVCB2512BDC125K
Part Number HVCB2512BDC125K Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 125K OHM 0.1% 2W 2512 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 9334 pcs Arkusz danych 1.HVCB2512BDC125K.pdf2.HVCB2512BDC125K.pdf
Tolerancja ±0.1% Współczynnik temperaturowy ±50ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 2512 Rozmiar / Wymiar 0.250" L x 0.125" W (6.35mm x 3.18mm)
Seria HVC Tryb panel 125 kOhms
Moc (W) 2W Opakowania Original-Reel®
Package / Case 2512 (6432 Metric) Inne nazwy HVCB2512BDC125KDKR
temperatura robocza -55°C ~ 150°C Liczba zakończeń 2
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 11 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.030" (0.76mm)
cechy High Voltage, Pulse Withstanding Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 125 kOhms ±0.1% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) High Voltage, Pulse Withstanding Thick Film Kompozycja Thick Film