HVCB2010FTL500M
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: HVCB2010FTL500M
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 500M OHM 1% 1W 2010
Arkusze danych: 1.HVCB2010FTL500M.pdf2.HVCB2010FTL500M.pdf
4000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje HVCB2010FTL500M
Part Number HVCB2010FTL500M Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 500M OHM 1% 1W 2010 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 33812 pcs Arkusz danych 1.HVCB2010FTL500M.pdf2.HVCB2010FTL500M.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 2010 Rozmiar / Wymiar 0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm)
Seria HVC Tryb panel 500 MOhms
Moc (W) 1W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 2010 (5025 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 150°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.030" (0.76mm) cechy High Voltage, Pulse Withstanding
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 500 MOhms ±1% 1W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) High Voltage, Pulse Withstanding Thick Film