HVCB0805FDD50M0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
HVCB0805FDD50M0 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: HVCB0805FDD50M0
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 50M OHM 1% 1/5W 0805
Arkusze danych: 1.HVCB0805FDD50M0.pdf2.HVCB0805FDD50M0.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje HVCB0805FDD50M0
Part Number HVCB0805FDD50M0 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 50M OHM 1% 1/5W 0805 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 33635 pcs Arkusz danych 1.HVCB0805FDD50M0.pdf2.HVCB0805FDD50M0.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 0805 Rozmiar / Wymiar 0.079" L x 0.050" W (2.01mm x 1.27mm)
Seria HVC Tryb panel 50 MOhms
Moc (W) 0.2W, 1/5W Opakowania Original-Reel®
Package / Case 0805 (2012 Metric) Inne nazwy HVCB0805FDD50M0DKR
temperatura robocza -55°C ~ 150°C Liczba zakończeń 2
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 11 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.025" (0.64mm)
cechy High Voltage, Pulse Withstanding Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 50 MOhms ±1% 0.2W, 1/5W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) High Voltage, Pulse Withstanding Thick Film Kompozycja Thick Film