HVA08FA250M
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
HVA08FA250M Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: HVA08FA250M
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 250M OHM 0.8W 1% AXIAL
Arkusze danych: HVA08FA250M.pdf
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje HVA08FA250M
Part Number HVA08FA250M Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 250M OHM 0.8W 1% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 258023 pcs Arkusz danych HVA08FA250M.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.118" Dia x 0.335" L (3.00mm x 8.50mm)
Seria HVA Tryb panel 250 MOhms
Moc (W) 0.8W Opakowania Tape & Box (TB)
Package / Case Axial temperatura robocza -25°C ~ 125°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy High Voltage
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 250 MOhms ±1% 0.8W Through Hole Resistor Axial High Voltage Metal Film