HVA05FA100M
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
HVA05FA100M Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: HVA05FA100M
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 100M OHM 1/2W 1% AXIAL
Arkusze danych: HVA05FA100M.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje HVA05FA100M
Part Number HVA05FA100M Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 100M OHM 1/2W 1% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 340372 pcs Arkusz danych HVA05FA100M.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.098" Dia x 0.236" L (2.50mm x 6.00mm)
Seria HVA Tryb panel 100 MOhms
Moc (W) 0.5W, 1/2W Opakowania Cut Tape (CT)
Package / Case Axial Inne nazwy HVA05FA100MCT
temperatura robocza -25°C ~ 125°C Liczba zakończeń 2
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 11 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy High Voltage Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 100 MOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial High Voltage Metal Film Kompozycja Metal Film
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
HVA-3/4
HVA-3/4
Producenci: Bussmann (Eaton)
Opis: FUSE CARTRIDGE 750MA 1KVAC
Na stanie: 5105 pcs
Pobieranie: HVA-3/4.pdf
RFQ
HVA.2W.310.CLLPV
HVA.2W.310.CLLPV
Producenci: LEMO
Opis: CONN RCPT FMALE 10POS SOLDER CUP
Na stanie: 5017 pcs
Pobieranie: HVA.2W.310.CLLPV.pdf
RFQ
HVA-3/8
HVA-3/8
Producenci: Bussmann (Eaton)
Opis: FUSE CARTRIDGE 375MA 1KVAC