HPC12JT1R50
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
HPC12JT1R50 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: HPC12JT1R50
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 1.5 OHM 5% 5W 5048 WIDE
Arkusze danych: 1.HPC12JT1R50.pdf2.HPC12JT1R50.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje HPC12JT1R50
Part Number HPC12JT1R50 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 1.5 OHM 5% 5W 5048 WIDE Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4812 pcs Arkusz danych 1.HPC12JT1R50.pdf2.HPC12JT1R50.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±150ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet SMD Rozmiar / Wymiar 0.480" L x 0.500" W (12.19mm x 12.70mm)
Seria HPC Tryb panel 1.5 Ohms
Moc (W) 5W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Wide 5048 (127122 Metric) 4850 J-Lead Inne nazwy HPC 12 1.5 5% R