HMC1206KT470M
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: HMC1206KT470M
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 470M OHM 10% 1/4W 1206
Arkusze danych: HMC1206KT470M.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje HMC1206KT470M
Part Number HMC1206KT470M Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 470M OHM 10% 1/4W 1206 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 710141 pcs Arkusz danych HMC1206KT470M.pdf
Tolerancja ±10% Współczynnik temperaturowy ±500ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 1206 Rozmiar / Wymiar 0.122" L x 0.061" W (3.10mm x 1.55mm)
Seria HMC Tryb panel 470 MOhms
Moc (W) 0.25W, 1/4W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 1206 (3216 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.028" (0.70mm) cechy -
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 470 MOhms ±10% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Thick Film