HMC1206JT250M
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
HMC1206JT250M Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: HMC1206JT250M
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 250M OHM 5% 1/4W 1206
Arkusze danych: 1.HMC1206JT250M.pdf2.HMC1206JT250M.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje HMC1206JT250M
Part Number HMC1206JT250M Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 250M OHM 5% 1/4W 1206 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 379140 pcs Arkusz danych 1.HMC1206JT250M.pdf2.HMC1206JT250M.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±500ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 1206 Rozmiar / Wymiar 0.122" L x 0.061" W (3.10mm x 1.55mm)
Seria HMC Tryb panel 250 MOhms
Moc (W) 0.25W, 1/4W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 1206 (3216 Metric) Inne nazwy HMC1206JT250MTR
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Liczba zakończeń 2
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 18 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.028" (0.70mm)
cechy - Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 250 MOhms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Thick Film Kompozycja Thick Film