HMC0805JT200M
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
HMC0805JT200M Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: HMC0805JT200M
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 200M OHM 5% 1/8W 0805
Arkusze danych: 1.HMC0805JT200M.pdf2.HMC0805JT200M.pdf
5000 pcs
10000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje HMC0805JT200M
Part Number HMC0805JT200M Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 200M OHM 5% 1/8W 0805 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 513239 pcs Arkusz danych 1.HMC0805JT200M.pdf2.HMC0805JT200M.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±500ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 0805 Rozmiar / Wymiar 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Seria HMC Tryb panel 200 MOhms
Moc (W) 0.125W, 1/8W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 0805 (2012 Metric) Inne nazwy HMC0805JT200M-ND
HMC0805JT200MTR
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Liczba zakończeń 2
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 18 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.024" (0.60mm)
cechy - Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 200 MOhms ±5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thick Film Kompozycja Thick Film