HMC0603KT200M
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: HMC0603KT200M
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 200M OHM 10% 1/10W 0603
Arkusze danych: HMC0603KT200M.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje HMC0603KT200M
Part Number HMC0603KT200M Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 200M OHM 10% 1/10W 0603 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 103047 pcs Arkusz danych HMC0603KT200M.pdf
Tolerancja ±10% Współczynnik temperaturowy ±400ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 0603 Rozmiar / Wymiar 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Seria HMC Tryb panel 200 MOhms
Moc (W) 0.1W, 1/10W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 0603 (1608 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.022" (0.55mm) cechy -
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 200 MOhms ±10% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Thick Film