HMC0402JT100M
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
HMC0402JT100M Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: HMC0402JT100M
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 100M OHM 5% 1/16W 0402
Arkusze danych: 1.HMC0402JT100M.pdf2.HMC0402JT100M.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje HMC0402JT100M
Part Number HMC0402JT100M Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 100M OHM 5% 1/16W 0402 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1420673 pcs Arkusz danych 1.HMC0402JT100M.pdf2.HMC0402JT100M.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±400ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 0402 Rozmiar / Wymiar 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Seria HMC Tryb panel 100 MOhms
Moc (W) 0.063W, 1/16W Opakowania Cut Tape (CT)
Package / Case 0402 (1005 Metric) Inne nazwy HMC0402JT100MCT
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Liczba zakończeń 2
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 18 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.016" (0.40mm)
cechy - Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 100 MOhms ±5% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Thick Film Kompozycja Thick Film