HDM14JT51K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
HDM14JT51K0 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: HDM14JT51K0
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 51K OHM 1/4W 5% AXIAL
Arkusze danych: 1.HDM14JT51K0.pdf2.HDM14JT51K0.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje HDM14JT51K0
Part Number HDM14JT51K0 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 51K OHM 1/4W 5% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4073291 pcs Arkusz danych 1.HDM14JT51K0.pdf2.HDM14JT51K0.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy -500/ +350ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.071" Dia x 0.126" L (1.80mm x 3.20mm)
Seria HDM Tryb panel 51 kOhms
Moc (W) 0.25W, 1/4W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy Moisture Resistant
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 51 kOhms ±5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Carbon Film