FRN1JT7R50
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: FRN1JT7R50
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 7.5 OHM 1W 5% AXIAL
Arkusze danych: FRN1JT7R50.pdf
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje FRN1JT7R50
Part Number FRN1JT7R50 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 7.5 OHM 1W 5% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1019776 pcs Arkusz danych FRN1JT7R50.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±350ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.157" Dia x 0.433" L (4.00mm x 11.00mm)
Seria FRN Tryb panel 7.5 Ohms
Moc (W) 1W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial temperatura robocza -40°C ~ 155°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy Flame Proof, Fusible, Moisture Resistant, Safety
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 7.5 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Fusible, Moisture Resistant, Safety Metal Film