FRN1JT100R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
FRN1JT100R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: FRN1JT100R
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES FUSE 100 OHM 1W 5% AXIAL
Arkusze danych: 1.FRN1JT100R.pdf2.FRN1JT100R.pdf
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje FRN1JT100R
Part Number FRN1JT100R Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES FUSE 100 OHM 1W 5% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1020527 pcs Arkusz danych 1.FRN1JT100R.pdf2.FRN1JT100R.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±350ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.157" Dia x 0.433" L (4.00mm x 11.00mm)
Seria FRN Tryb panel 100 Ohms
Moc (W) 1W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial Inne nazwy FRN 1 100 5% R