FRN14JT47R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
FRN14JT47R0 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: FRN14JT47R0
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES FUSE 47 OHM 1/4W 5% AXIAL
Arkusze danych: 1.FRN14JT47R0.pdf2.FRN14JT47R0.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje FRN14JT47R0
Part Number FRN14JT47R0 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES FUSE 47 OHM 1/4W 5% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1942870 pcs Arkusz danych 1.FRN14JT47R0.pdf2.FRN14JT47R0.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±350ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
Seria FRN Tryb panel 47 Ohms
Moc (W) 0.25W, 1/4W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial Inne nazwy FRN 1/4 47 5% R